Këmishë pambuku Mango

3990L

SKU: 27071110

Këmishë pambuku, prerje e drejtë, me një xhep në pjesën e kraharorit

l
m
s
XS
E bardhe
Jeshile
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku, prerje e drejtë, me një xhep në pjesën e kraharorit, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit