Këmishë pambuku me vija Mango

2990L

SKU: 87935663

Këmishë me prerje të shkurtër dhe mëngë të gjata

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Këmishë me mëngë të gjata dhe jakë klasike, mbyllje me kopsa. Dizajn me vija vertikale dhe me prerje të shkurtër. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA