Këmishë pambuku me vija Mango

1495L

SKU: 87080550

Këmishë e gjerë me mëngë të shkurtra

l
m
s
XS
Bojeqielli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë pambuku me mëngë të shkurtra dhe prerje të gjerë, me jakë klasike, mbyllje me kopsa dhe një xhep. Dizajn me vija vertikale. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA