Këmishë pambuku Obaibi

1195L

SKU: 76049916

Këmishë pambuku, me printe të ndryshme shumëngjyrëshe

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë pambuku, me printe të ndryshme shumëngjyrëshe, me mbyllje me kopsa, me jakë të rrumbullakët dhe me një xhep në pjesën e kraharorit. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë