Këmishë pambuku, Okaidi

2790L

SKU: 700063273

Këmishë pambuku me mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku me mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa, me jakë klasike. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë