Këmishë pambuku oversize Mango

2793L

SKU: 87924026

Këmishë me prerje të gjatë

l
m
s
XS
E verdhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë pambuku oversize me prerje të gjatë, me mëngë të gjata dhe jakë klasike e mbyllje me kopsa. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi