Këmishë pambuku oversize Mango

3493L

SKU: 87045662

Këmishë me jakë mandarin

l
m
s
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me jakë mandarin, me mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa. Dizajn me prerje oversize të gjatë. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA