Këmishë pambuku slim-fit Mango

2990L

SKU: 87990548

Këmishë slim-fit me mëngë të gjata me kopsa

l
m
s
xl
XS
blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Këmishë pambuku slim-fit, me mëngë të gjata dhe mbyllje jo e plotë me kopsa e jakë klasike. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA