Këmishë pambuku Springfield

3600L

SKU: 1503541

Këmishë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë V

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu e errët
Blu e lehte
E bardhe
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë V, mbyllje me kopsa, me dizajn bazik. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë