Këmishë Pedro Del Hierro

SKU: 2898454

Këmishë mëngë të gjata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kemishe me kuadratame teknologjine e re Tech-Non Iron e mban kemishen perfekte,, nuk ka nevoje per hekurosje dhe perfshin nje funksion anti-njolle qe largon lengjet dhe njollat, ofron mbrojtje shtese, duke mbajtur trupin pa lageshti dhe duke mos u djersitur, ndersa i jep pelhures me te madhe qendrueshmeri Ka perforcime anesore. Ka qendisje me logo PDH në gjoks. permban një kopese mberthyese poshte jakes 100% pambuk

Përzgjidh masën

m, l, xl, xxl, xxxl

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

MESHKUJ