Këmishë sateni, Mango

5990L

SKU: 47005868

Këmishë sateni me mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë sateni me mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa, me jakë klasike V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë