Këmishë sateni, Mango

4990L

SKU: 47035853

Këmishë sateni me mëngë të gjata dhe jakë V

l
m
s
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë sateni me mëngë të gjata dhe jakë V, prerje e drejtë. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë