Këmishë sateni, Mango

3990L

SKU: 47743254

Këmishë sateni me mëngë të gjata

l
m
s
XS
Jeshile print
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë sateni me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë