Këmishë sateni, Mango

3990L

SKU: 47077120

Këmishë sateni me mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
XS
Kafe
Vjollcë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë sateni me mëngë të shkurtra mbyllje me kopsa dhe jakë V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,