Këmishë sateni Mango

2390L

SKU: 27092511

Këmishë sateni me prerje oversize

l
m
s
XS
Bezhe e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë sateni me prerje oversize, mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit