Këmishë sateni Mango

3490L

SKU: 27094039

Këmishë sateni me mëngë të gjata, dizajn njëngjyrësh

l
m
s
XS
Portokalli
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë sateni me mëngë të gjata, dizajn njëngjyrësh, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë