Këmishë sateni Mango

2793L

SKU: 87074031

Këmishë me mëngë të gjata dhe prerje të shkurtër

l
m
s
XS
bezhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë satini me mëngë të gjata, mbllje me kopsa, prerje të shkurtër me një xhep dhe me jakë të zgjatur si jakë xhakete. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA