Këmishë sateni oversize Mango

SKU: 17042027

Këmshë me mëngë të shkurtra dhe jakë mandarin

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë me mëngë të shkurtra e të gjera, me teskturë satini dhe dizajn oversize, me jakë mandarin dhe një xhep në kraharor. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë