Këmishë sateni oversize Mango

SKU: 87065684

Këmishë oversize me një xhep

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me prerje oversize dhe me mëngë të shkurtra e të gjera, mbyllje me kopsa, me jakë klasike dhe me një xhep. 51% Viskoze, 49% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA