Këmishë slim-fit Pedro del Hierro

2997L

SKU: 2899043

Këmishë me mëngë të gjata slim-fit me logo Pdh të qëndisur në kraharor

l
m
s
xl
xxl
Blu e erret
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata prerje slim me logo Pdh të qëndisur në kraharor, jakë klasike dhe kopsa për mbërthim. Me material të përbërë nga teknologjia non-iron e cila nuk rrudhoset . 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë