Këmishë slim-fit Pedro del Hierro

SKU: 2209160

Këmishë klasike slim-fit

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë slim-fit me jakë klasike, mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa, material me trajtim rezistent ndaj njollave dhe që nuk ka nevojë të hekuroset. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë