Këmishë slim-fit Pedro del Hierro

5995L

SKU: 3219798

Këmishë klasike me mëngë të gjata

l
m
s
xl
xxl
blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata, jakë klasike, prerje slim-fit dhe mbyllje e plotë me kopsa. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë