Këmishë slim-fit Springfield

1796L

SKU: 1509810

Këmishë me kopsa në jakë dhe material elastik

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë slim-fit me mëngë të gjata dhe jakë klasike me kopsa, material elastik pambuku. 97% Pambuk, 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë