Këmishë slim-fit Springfield

1347L

SKU: 0279927

Këmishë bazike slim-fit, me mëngë të gjata e të kthyeshme, mbyllje me kopsa dhe jakë klasike.

l
m
s
xl
xxl
xxxl
E zeze
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Këmishë bazike slim-fit, me mëngë të gjata e të kthyeshme, mbyllje me kopsa dhe jakë klasike. 97% Pambuk, 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë