Këmishë pambuku Springfield

2245L

SKU: 0272728

Këmishë pambuku me mëngë të gjata, dizjan bazik

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu
Bojqell
E zeze
Jeshile
Turkeze
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë pambuku me mëngë të gjata, dizjan bazik, me mbyllje me kopsa dhe me jakë V.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë