Këmishë tailored-fit Cortefiel

1947L

SKU: 1769243

Këmishë pambuku

l
m
s
xl
xxl
blu
E bardhe
E kalter
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë pambuku organik me përbërje elastike. Dizajn me jakë klasike dhe një xhep në kraharor.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë