Këmishë Tailored-Fit ,Non-Iron Pedro del Hierro

4995L

SKU: 2069830

Këmishë PDH , Tailored-fit ,Non-Iron

l
m
s
xl
xxl
Blu e lehte
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata me logo PDH të qëndisur me jakë klasike , me kyçe me dy kopsa, dhe kopsa për mbërthim në pjesën e perparme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë