Këmishë xhins me dy xhepa Okaidi

717L837L

SKU: 95613

Këmishë xhins me mëngë të shkurtra

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë xhins me mëngë të shkurtra, jakë klasike, mbyllje me kopsa dhe me dy xhepa në kraharor. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë