Këmishë xhins me fruda Springfield

3490L

SKU: 6792333

Këmishë xhins me mëngë të gjata dhe fruda tek supet

34
36
38
40
42
44
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë xhins me mëngë të gjata dhe fruda tek supet, mbyllje me kopsa dhe jakë klasike

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë