Këmishë Xhins Prenatal

2490L

SKU: 674273

Këmishë xhins me mëngë të gjata

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë xhins me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe jakë klasike

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë