Këmishë xhins, Prenatal

1250L

SKU: 691365

Këmishë xhins me mëngë të shkurtra dhe me detaje frudash

2-3 Vjec
3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
8-9 Vjeç
9-10 Vjeç
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë xhins me mëngë të shkurtra dhe me detaje frudash, mbyllje me kopsa me jakë V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë