Këmishë Xhins Prenatal

2490L

SKU: 674296

Këmishë xhins me mëngë të gjata

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë xhins me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe jakë klasike

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë