Këmishë xhins Springfield

3490L

SKU: 6792332

Këmishë xhins me mëngë të gjata

34
36
38
40
42
44
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë xhins me mëngë të gjata, mbyllje me buton dhe jakë klasike V

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë