Këmishë xhins, Springfield

2250L

SKU: 0293315

Këmishë xhins pambuku, me mëngë të gjata dhe prerje regular

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë xhins pambuku, me mëngë të gjata dhe prerje regular, mbyllje me kopsa, me jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë