Këpucë asimetrike me takë Mango

2994L

SKU: 17085934

Këpucë me takë të hollë dhe me majë në pjesën e gishtave, efekt lëkurë

36
37
38
39
40
Kafe e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këpucë me takë të hollë dhe me majë në pjesën e gishtave; efekt lëkurë, dizajn elegant asimetrik me çarje në pjesën e brendshme anësore. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë