Këpucë efekt lëkurë për meshkuj Bergen, ALDO

7343L

SKU: 13444784

Këpucë efekt lëkurë, me lidhëse dhe majë rrumbullake.

39
41
42
43
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këpucë efekt lëkurë, me lidhëse dhe majë rrumbullake.85% Poliuretan, 12% Poliestër, 2% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë