Këpucë kamoshi për meshkuj, Geox

13890L

SKU: U26E1A0PT22C9999

Këpucë kamoshi për meshkuj, me lidhëse dhe gomë ortopedike.

40
41
42
43
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këpucë kamoshi për meshkuj, me lidhëse dhe gomë ortopedike.57% Poliuretan, 30% Kamosh, 13% Najlon

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë