Këpucë kamoshi për meshkuj, Geox

SKU: U25DVA02011C1556

Këpucë kamosh për meshkuj, me lidhëse.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këpucë kamosh për meshkuj, me lidhëse. Komode për përditshmëri.50% Kamosh, 30% Poliuretan, 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë