Këpucë lëkure me qafa Faulkner, ALDO

14990L

SKU: 13444185

Këpucë lëkure me qafa dhe me lidhëse. Me pak majë.

39
41
42
43
44
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këpucë lëkure me qafa dhe me lidhëse. Me pak majë.100% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë