Këpucë lëkure stileto Blige, ALDO

9990L

SKU: 13474587

Këpucë stileto, me takë të hollë dhe rrip në qafë.

35
36
37.5
38.5
40
41
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Këpucë stileto, me takë të hollë dhe rrip në qafë. Taka 10cm.99% Lëkurë, 1% Zink

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë