Këpucë me lidhëse, Obaibi

5290L

SKU: 677102101

Këpucë të sheshta me lidhëse

18
19
20
21
22
23
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këpucë të sheshta me lidhëse, të rehatshme dhe njëngjyrëshe. 100% Lëkurë.

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit