Këpucë me majë dhe takë Millgate, ALDO

10990L

SKU: 13620668

Këpucë me majë dhe takë të trashë, me rrip në qafë. Taka 9cm.

36
37
38
39
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Këpucë me majë dhe takë të trashë, me rrip në qafë. Taka 9cm.99% Lëkurë,1% Zink

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë