Këpucë me qafa Malrose, ALDO

15990L

SKU: 13476059

Këpucë kamosh me qafa dhe lidhëse.

39
41
42
43
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këpucë kamosh me qafa dhe lidhëse. Me majë të rrumbullakët.100% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë