Këpucë me qafa për meshkuj,Geox

16690L

SKU: U26D1A00023C4064

85% Lëkurë Bovine-15% Lëkurë bovine

40
41
42
43
44
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Teknologjia origjinale Geox që kombinon një taban të shpuar dhe një membranë të papërshkueshme nga uji që merr frymë.

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë