Këpucë me qafa për meshkuj,Geox

15990L

SKU: U26DGB000CLC9999

95% Lëkurë-5% Lëkurë Bovine

39
40
41
42
43
44
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Teknologjia origjinale Geox që kombinon një taban të shpuar dhe një membranë të papërshkueshme nga uji që merr frymë.

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë