Këpucë me takë Mango

3493L

SKU: 87074030

Këpucë me takë dhe të lëmuara

36
37
38
39
40
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Këpucë me takë të hollë dhe majë, të mbyllura në thembër. Teksturë e lëmuar. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

36, 37, 38, 39

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi