Këpucë me takë dhe majë, Basanti, ALDO

8790L

SKU: 13618326

Këpucë me takë dhe majë, me rrip pas. Taka 6cm.

36
37
38
39
Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Këpucë me takë dhe majë, me rrip pas. Taka 6cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë