Këpucë me takë Geox

14490L

SKU: D04LBA

Këpucë me takë, të përshtatshme për në zyrë ose për përditshmëri

36
37
38
39
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këpucë me takë, të përshtatshme për në zyrë ose për përditshmëri me stil formal dhe lehtësisht të kombinueshme. Ofrojnë komfort optimal në këmbë falë shollës me efekt mbushjeje për përshtatje. 100% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë