Këpucë me takë, Jill, ALDO

4000L

SKU: 13621072

Këpucë me takë, me majë katrore dhe rrip në qafë.

36
37
38
39
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Këpucë me takë, me majë katrore dhe rrip në qafë. 55% Poliestër,45% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë