Këpucë me takë Mango

4990L

SKU: 17032517

Këpucë me takë, me majë përpara dhe dizajn asimetrik

35
36
37
38
39
40
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këpucë me takë të hollë dhe me majë përpara, me teksturë kamoshi dhe dizajn asimetrik. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë